Sempozyum VI

Beden Eğitimi ve Spor Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı yaklaşımlar Sempozyumu Serisinin altıncısı 21-22 Ocak 2017 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi'nde düzenlenecektir. 

Devamını Oku

Sempozyum III

Spor Eğitimi Grubu (SEG) olarak hazırladığımız "Beden Eğitimi Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı Yaklaşımlar" sempozyum serilerinin üçüncüsü "Nitelikli "Hareket Bilgi ve Becerileri" ve "Etkin Katılım ve Sağlıklı Yaşam" Öğretimi için Araştıran Öğretmen" konusunda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde 21-22 Ocak 2011 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

Sempozyum V

Spor Eğitimi Grubu (SEG) olarak hazırladığımız "Beden Eğitimi Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı Yaklaşımlar" sempozyum serilerinin beşincisi beden eğitimi öğretmenlerinin "mesleki gelişim" leri üzerine yoğunlaşmıştır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Devamını Oku

Sempozyum II

Spor Eğitimi Grubu (SEG) olarak hazırladığımız "Beden Eğitimi Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı Yaklaşımlar" sempozyum serilerinin ikincisi "ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YAKLAŞIMLARI" konusunda Hacettepe Üniversitesi'nde 30-31 Ocak 2009 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

Sempozyum IV

Spor Eğitimi Grubu (SEG) olarak hazırladığımız "Beden Eğitimi Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı Yaklaşımlar" sempozyum serilerinin dördüncüsü "Teknoloji ile Bütünleştirilmiş  Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi" konusunda Hacettepe Üniversitesinde 25-26 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

Sempozyum I

Spor Eğitimi Grubu (SEG) olarak hazırladığımız "Beden Eğitimi Öğretiminde Yeni ve Yaratıcı Yaklaşımlar" sempozyum serilerinin birincisi "BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMEN EĞİTİMİ" konusunda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde 13-14 Ocak 2007 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

Takipte kalın

Güncel haberler ve gelişmeler için bizi sosyal medyadan ve blogumuzdan takip edebilirsiniz.

Takipte Kalın

Güncel haberler ve gelişmeler için bizi sosyal medyadan ve blogumuzdan takip edebilirsiniz.